Захід до всесвітнього Дня анатомії від університету Оттави –

15 жовтня медичний факультет університету Оттави провів онлайн захід “World Anatomy Day”. Під час заходу науковцям було представлено ряд доповідей, присвячених історії становлення різних методів морфологічних досліджень (Dr. Susan Lamb, Dr. W. Heldenman, Dr. Vijay Kapal), можливостей використання тривимірних моделей, реконструкцій та атласів на морфологічних кафедрах (Dr. I. Keenan). Організаторами заходи проведено онлайн екскурсію по кафедрі та залах для практичного відпрацювання навичок препарування, фіксації матеріалу та його дослідження. Асистент кафедри гістології, цитології та ембріології Попова І.С. взяла участь в обміні досвідом морфологічних кафедр та зокрема представила можливості застосування тривимірних реконструкцій та імуногістохімічних методів дослідження у науковій та викладацькій діяльності.

Підготувала: ас. Попова І.С.