Кафедра гістології, цитології та ембріології

ІІ етап Всеукраїнської студентської предметної олімпіади

Участь студентів Буковинського державного медичного університету у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гістологія, цитологія та ембріологія»
(2010 рік)

Відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України №1052 від 20.11.2009 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2009/2010 навчального року» Івано-Франківський національний медичний університет було визначено як базовий заклад для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гістологія, цитологія та ембріологія».
Для участі студентів нашого навчального закладу в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі медичної, біології, генетики та гістології було створено організаційний комітет по підготовці та проведенні І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гістологія, цитологія та ембріологія». Оргкомітетом було підібрано матеріали, створено завдання та проведено І етап 17.02.2010 року.
У внутрішньому кафедральному турі прийняло участь 17 студентів ІІ-ІІІ курсів, медичного факультету №1 та №2. За результатами проведення І етапу олімпіади було визначено кращих студентів. Переможців, а саме Максимчук Н.О. ІІІ курс, 16 група, медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа»І місце, Добровольська В.В. ІІ курс, 1 група, медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа»ІІ місце, Коцаба О.М. ІІ курс, 18 група, медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа»ІІІ місце, було рекомендовано до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.
Колективом курсу гістології були створенні усі умови для підготовки до участі у ІІ етапі та гідного представлення студентами нашого навчального закладу.
Всеукраїнська студентська олімпіада (ІІ етап) проводився 20 – 23 квітня 2010 року в м.Івано-Франківськ. Участь приймало 44 студента вищих навчальних закладів України медико-біологічного спрямування. Конкурсні завдання проводилися у два дні та включали в себе вирішення тестових завдань, діагностування гістологічних препаратів, верифікації мультимедійної презентації та усну відповідь на теоретичне питання. Усі роботи учасників членами організаційного комітету були закодовані та передані журі, що формувалося з представників інших навчальних закладів.
На олімпіаді були присутні представники Івано-Франківського національного медичного університету, Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, Інституту екології та медицини, Харківського національного медичного університету, Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського, Сумського державного університету, Запорізького медичного університету, Луганського державного медичного університету, Дніпропетровської державної медичної академії, Буковинського державного медичного університету.
Після об’єктивної та прозорої перевірки усі роботи учасників були обговоренні судейською командою. Нагородження проводилося в чотирьох номінаціях: «Абсолютний переможець олімпіади», «За високий рівень теоретичних знань», «За високий рівень практичних умінь», «Командний залік».
За результатами підрахунків набраних учасниками балів було визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської предметної олімпіади. У номінації «Абсолютний переможець олімпіади» І місце посіла Максимчук Н. (БДМУ), ІІ місце посіли Медвідь А. (ІФНМУ) та Шарова О. (НМУ), ІІІ місце посіли Тихановський М. (СДУ) та Куров А. (ХНМУ).
У номінації «За високий рівень практичних умінь» кращими було визнано Добровольську В. (БДМУ), Образцову Н. (ДНМУ), Ліходієвський В. (НМУ), Томин В. (ІФНМУ).
У номінації «За високий рівень теоретичних знань» кращими було визнано Сімачову Л. (ІФНМУ), Шамрай Д. (НМУ), Похилу Х. (ТДМУ), Мирончук Н. (ЛНМУ).
У ІІ етапі Всеукраїнської студентської предметної олімпіади прийняли участь десять команд, за кількістю набраних балів було розподілено місця наступним чином – І місце Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, Івано-Франківський національний медичний університет, Сумський державний університет, ІІ місце Буковинський державний медичний університет, Дніпропетровська державна медична академія, Запорізький медичний університет, ІІІ місце Луганський державний медичний університет, Інститут екології та медицини, Харківський національний медичний університет.

 

Участь студентів Буковинського державного медичного університету у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гістологія, цитологія та ембріологія»
(2011 рік)

Відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2011-2012 навчального року» ДЗ «Луганський державний медичний університет» було визначено як базовий заклад для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гістологія, цитологія та ембріологія».
Для участі студентів нашого навчального закладу в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі гістології, цитології та ембріології було створено організаційний комітет по підготовці та проведенні І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гістологія, цитологія та ембріологія». Оргкомітетом було підібрано матеріали, створено завдання та проведено І етап 25.01.2012 року.
У внутрішньому кафедральному турі прийняло участь 31 студент І-ІІ курсів, медичного факультету №1, №2 та стоматологічного факультету. За результатами проведення І етапу олімпіади було визначено кращих студентів-переможців, а саме Савка Іван Володимирович (ІІ курс, 12 група, медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа»), Юрійчук Роксолана Володимирівна (ІІ курс, 24 група, медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа»), Патрабой Віктор Вікторович (ІІ курс, 18 група, медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа»). Переможців було рекомендовано до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.
Всеукраїнська студентська олімпіада (ІІ етап) проводилась 24 – 27 квітня 2012року в м. Луганськ. Участь приймало 40 студентів вищих навчальних закладів України медико-біологічного спрямування.
Після об’єктивної та прозорої перевірки усі роботи учасників були обговоренні судейською командою. Нагородження проводилося в чотирьох номінаціях: «Абсолютний переможець олімпіади», «За високий рівень теоретичних знань», «За високий рівень практичних умінь», «Командний залік».
За результатами підрахунків, набраних учасниками балів, було визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської предметної олімпіади. У номінації «Абсолютний переможець олімпіади» дипломом ІІ ступеня був нагороджений студент Савка І.В.
У номінації «За високий рівень практичних умінь» І місце посіла студентка Юрійчук Р.В.
У номінації «За високий рівень теоретичних знань» ІІІ місце посів студент Патрабой В.В.
У ІІ етапі Всеукраїнської студентської предметної олімпіади прийняли участь чотирнадцять команд, за кількістю набраних балів було розподілено місця у номінації «Командний залік». Команда Буковинського державного медичного університету зайняла ІІ місце.